Skip to main content

Копії понад 100 тисяч видань розмістили у мережі

На честь власного дня народження американський Дослідницький портал «Getty» нещодавно виклав онлайн масу видань усіх часів, пов'язаних з мистецтвом і дизайном. 

У червні виповнилося чотири роки дослідницького порталу Getty. На честь цього проект опублікував у відкритому доступі понад 100 тисяч книг, журналів та інших матеріалів з історії мистецтва, дизайну, архітектури та пов'язаних із ними дисциплін. При цьому шукати потрібне можна за безліччю параметрів: від автора, теми або мови твору до дати та архіву, де знаходиться оригінал.

На сайті викладено як середньовічні раритети, так і сучасні монографії.

Дослідницький портал Getty був заснований чотири роки тому у структурі Центру Getty – масштабного музейного комплексу у Лос-Анджелесі. У нинішньому вигляді його відкрили 1997-го на гроші одного з перших доларових мільярдерів в історії Пола Гетті. Спочатку з базою дослідницького порталу співпрацювали вісім інституцій, але нині їх уже понад двадцять, у тому числі римський інститут Макса Планка, музей Гуггенхайма в Нью-Йорку та лондонська бібліотека інституту Варбурга.

 

Облако тегов


Самые популярные статьи:

Апологетический центр

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети 
интернет

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes