Skip to main content

Про дистанційне навчання

Дистанційна освіта має на меті забезпечити якісну можливість підвищити рівень православної освіти тим, хто через життєві обставини не може скористатися для цього традиційними формами навчання.

Завдяки використанню спеціального програмного забезпечення, навчальний процес мало нагадує звичне заочне навчання, при якому взаємодія учня та викладача зведена до мінімуму. Студенту забезпечено практично щоденний ефективний контакт із викладачем, що дозволяє досягти вищого рівня індивідуальної роботи з кожним учням порівняно зі звичайною навчальною аудиторією.

При дистанційному навчанні студентам пропонуються текстові навчальні матеріали (переважно з ілюстраціями), лекції у вигляді аудіофайлів, в окремих випадках відеолекції, а також контрольні завдання, обговорення окремих тем та питань на форумах, навчальні та підсумкові (контрольні) тести, які доступні в рамках того чи іншого курсу.

Контакт із викладачем здійснюється за допомогою сервісів дистанційної системи (віртуальний навчальний клас) та приватного листування. При цьому викладач організовує навчальну роботу студента, спрямовує та коригує її. Контроль результатів полегшується наявністю великої кількості тестових матеріалів, які учні можуть використовувати як «репетитора» для самоперевірки.

Індивідуальність навчання забезпечується за рахунок того, що учень за допомогою консультанта сам може визначити перелік предметів, що вивчаються, і графік навчання. У процесі навчання кожен може визначити собі зручний час занять. Крім того, наявність різних режимів комунікації дозволяє викладачеві в допустимих програмою межах регулювати навчальне навантаження кожного учня.

Робота організована у групах. Застосування викладачем групових методів навчання підвищує ефективність та глибину опрацювання матеріалу.

Студенти мають можливість спілкуватися як з викладачем, так і між собою. Формується певна спільність однодумців, здатна надати значну підтримку тим, хто перебуває в чужорідному оточенні, а також в іншій країні, де відсутня можливість спілкування з одновірцями.

Облако тегов


Апологетический центр

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети 
интернет

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes